بیشتر آشنا شوید
درباره مؤسسه حقوقی و داوری بین المللی منشور صلح گیتی

گروه وکلای نادی با توجه به نیاز هم وطنان گرامی به خدمات حقوقی ، به همت جمعی از وکلای دادگستری و کارشناسان ارشد حقوقی که جملگی از فارغ تحصیلان دانشگاه های معتبر کشور می باشند ، با اخذ مجوز از تمامی مراجع ذیربط قانونی تشکیل گردید.


همواره رفع مشکلات حقوقی مردم عزیز ایران یکی از دغدغه های مدیران موسسه بوده است لذا با همفکری مدیران به این نتیجه منتج گردید که بستری فراهم شود تا اشخاص با صرف هزینه و وقت کمتر بتوانند بهترین وبا کیفیت ترین خدمات مشاوره ای و وکالتی را دریافت نمایند لذا سایت مذکور به عنوان یکی از را های ارتباطی و دریافت مشاوره تاسیس گردید.

امروزه متاسفانه به دلیل صرفه جویی در مسائل مالی ، اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی کمتر رغبت به استفاده از خدمات حقوقی و انتخاب وکیل می نمایند اما در بیشتر مواقع ضرر های وارده به این اشخاص چه بسا بیشتر از هزینه استفاده از مشاور و وکیل بوده است و باعث ندامت این افراد از اینکه چرا از بدو امر از خدمات متخصصین مربوطه استفاده نکرده اند می شود برای رفع این مشکل گروه وکلای نادی با کمال افتخار آمادگی خود را در ارائه خدمات تخصصی حقوقی در کلیه موضوع های حقوقی از جمله خانوادگی ، ثبتی ، حقوقی، کیفری ، مالیاتی ، کارگر و کارفرما ، بین المللی ، مهاجرتی و.... توسط وکلای پایه یک و کارشناس ارشد حقوقی متخصص را اعلام می نماید.
گروه وکلای نادی مفتخر است به موازات پیشرفت و گسترش فضای مجازی خدمات حقوقی رایگان خود را در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام ، اینستاگرام ، فیسبوک نیز به اشخاص حقیقی و حقوقی ارائه نماید لذا مراجعه کنندگان می توانند از طریق آی دی تلگرام...... و صفحه اینستاگرام...... فیسبوک....... سوالات خود در میان بگذارند تا در اسرع وقت توسط وکلا پایه یک و کارشناسان موسسه پاسخ داده شود.
گروه وکلای نادی فعالیت خود را با دو موضوع اصلی داوری و خدمات حقوقی به شرح ذیل آغاز کرده است امید است بتوانیم در حل مشکلات هم وطنان گرامی کمکی نماییم.

1– خدمات حقوقی:
الف:مشاوره آنلاین رایگان:همواره یکی از دغدغه های مدیران ارشد موسسه کمک حقوقی به هم وطنان گرامی بوده است لذا بنا بر تصمیم مدیران، خدمات حقوقی رایگان آنلاین در اختیار افراد مراجعه کننده با هر موضوع حقوقی قرار خواهد گرفت و اشخاص با مراجعه به لینک....... و آی دی تلگرام...... و صفحه اینستاگرام ..... و فیسبوک .......... و توییتر ..... سوال های خود را از وکلای پایه یک و کارشناسان متخصص بپرسند و در سریعترین زمان ممکن و بدون پرداخت هزینه، پاسخ خود را دریافت نمایند.
ب : مشاوره حقوقی حضوری : چنانچه اشخاص خواستار ملاقات با وکلا یا کارشناسان برای مشاوره حضوری باشند می توانند از طریق شماره تلفن های ...... و یا لینک..... یا شبکه های اجتماعی مذکور در مورد الف و گرفتن وقت در دفتر موسسه حضور یابند و با ارائه اطلاعات کامل و دقیق ، مشاوره بهتر و مفصلتری دریافت نمایند.
ج : تنظیم لایحه و دادخواست و شکواییه : در مواردی ممکن است که اشخاص مایل باشند که لوایح و دادخواست و شکواییه توسط وکلا و کارشناسان موسسه تنظیم شود، موسسه برای این موضوع راهکار حضوری و غیر حضوری را پیشنهاد می دهد در حالت حضوری شخص با مراجعه به دفتر موسسه و برگزاری جلسه و ارائه اسناد و مدارک پرونده در کوتاهترین زمان ممکن لایحه یا دادخواست و شکواییه دقیق و علمی مربوط به موضوع را دریافت خواهند کرد اما در شیوه غیر حضوری اشخاص می توانند با مراجعه به صفحه های اجتماعی و یا لینک..... درخواست تنظیم لوایح و دادخواست و شکواییه را ثبت نمایند و از همان طریق در سریعترین زمان پاسخ خود را دریافت نمایند.
د : معرفی وکلای پایه یک دادگستری: چنانچه مراجعه کنندگان خواستار پیگیری پرونده خود با هر موضوعی باشند می توانند با حضور در دفتر و تشکیل جلسه با وکلای متخصص در صورت توافق ، اقدام به انعقاد قرار با وکیل پایه یک مربوطه نمایند با توجه به اینکه صداقت همواره یکی از شعارهای موسسه بوده است چنانچه موضوع ارجاعی از سوی موکل قابلیت پیروزی در مراجع قضایی و غیر قضایی را نداشته باشد به صراحت به ایشان اعلام خواهد شد تا موکل با ارزیابی تمام شرایط تصمیم گیری نماید.

2- داوری :
افزایش پرونده های حقوقی از یک سو ، و کمبود قاضی در سیستم قضایی کشور از سوی دیگر، باعث طولانی شدن رسیدگی به پرونده ها و در نتیجه نارضایتی مردم شده است در کشورهای توسعه یافته برای حل این مشکل نهاد داوری را نهادینه کرده اند و تا حدود بسیاری موفق بوده اند با این توضیح که طرفین دعوا با توافق یکدیگر برای جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه های سرسام آور دادرسی ، موضوع اختلاف فیمابین را شخص مرضی الطرفین به عنوان داور ارجاع می دهند و وی در کمترین زمان ممکن موضوع را حل و فصل می نماید اما متاسفانه با همه محسنات نهاد داوری هنوز مردم ایران اعتماد خود را به این موضوع نشان نداده اند در حالی که در صورت شرایط قانونی داوری توسط داور حکم صادر شده تفاوتی با حکم قاضی حکومتی ندارد. با عنایت به موارد مذکور ، گروه وکلای نادی با کسب مجوز رسمی از مراجع قانونی یکی از فعالیت های اصلی خود را داوری قرار داده است لذا مراجعه کنندگان محترم می توانند با توافق یکدیگر و مراجعه به دفتر، موضوع اختلافی را به موسسه محول نمایند تا موسسه با انتخاب داور متخصص در زمینه اختلاف در اسرع وقت حکم عادلانه را با کمترین هزینه صادر نمایند و بدین نحو موضوع را حل و فصل نماید.

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *